На Волині триває конкурс на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс"

Волинська обласна організація Товариства лісівників України, об­­ласна організація профспілки пра­цівників лісового господарства Ук­раїни та Волинське ОУЛМГ оголошують конкурс для ра­йон­них центрів та об’єднаних територіальних громад на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї.
Метою конкурсу є сприяння розвитку туристичної привабливості Волині та стимулювання до створення «зелених проектів». Призовий фонд конкурсу становить 50 тис. грн. І місце – 25 тис. грн, ІІ місце – 15 тис. грн, III місце – 10 тис. грн.
Та головним призом для переможців стане допомога від лісівників у втіленні проекту в життя!
До участі у конкурсі запрошуються колективи підприємств та організацій усіх форм власності, представники навчальних закладів Волині, фахівці із ландшафтного дизайну, в тому числі – дизайнери-початківці з числа учнівської молоді.
На конкурс прийматимуться графічні та художні роботи, також макети з фігурними зображеннями та елементами інфраструктури майбутніх скверів та парків. При цьому додається описова частина: коротка характеристика місцевості, обраної для створення майбутнього парку чи скверу, із окресленням його значення для місцевої громади, символів та атрибутики. Подається також опис поетапного створення скверу, парку чи алеї, видового складу деревних порід та декоративних кущів, проектування освітлення, встановлення лавочок, смітників, архітектурних споруд, також умовний кошторис прогнозованих затрат, інформація про виконавців та можливих партнерів, зацікавлених у створенні парку, дендрологічного скверу чи пам’ятної алеї.
Для участі у конкурсі учасники заповнюють анкету-заявку відповідно до встановленого зразка. Необхідно також провести аналіз існуючого стану насаджень, підібрати асортимент рослин з урахуванням їх еколого-біологічних та декоративних властивостей, відповідно до ґрунтово-кліматичних умов місцевості. А ландшафтні проекти необхідно розробляти відповідно до плану-схеми територій та з урахуванням того, що проект повинен вписуватися у цілісний комплекс населеного пункту.
Матеріали надсилати до 1 серпня 2018 року за адресою: 43000, м. Луцьк, пр. Волі, 30, Волинське ОУЛМГ (тел.: (0332) 24-00-70, 24-00-69, е-mail: lis.volyn@gmail.com).