Подорожуємо з ЛВ! ЕКЗОТИЧНА БАРБУДА

Разом із «Лісовим вісником» та нашим давнім другом, невтомним подорожувальником, фотохудожником, есперантистом та йогіном Євгеном КОВТОНЮКОМ подорожуємо до Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря.
Райська природа Анти́гуа і Барбу́ди заворожує! Затишні бухти, захищені від штормів кораловими рифами, білосніжні пляжі й вершини гір буяють рослинністю. Найбільший із островів – Антигуа – вабить туристів 365 пляжами і сучасною інфраструктурою. Другий за величиною Барбуда – повністю кораловий, із неймовірною первозданною природою.
Майже все, що створила людина на Барбуді, знищила все та ж природа. У 2017 році безжальний ураган «Ірма» зруйнував 90% забудов на острові. Від житлових будинків, магазинів і сімейних ресторанчиків залишилися руїни. Інфраструктуру поволі відбудовують. Тепер нові приміщення зводять так, щоб максимально вберегти місцевих жителів та туристів від ударів стихії.
– Подорожі пробудили у мене пристрасть до фотографії, розповідає Євген Ковтонюк. – Я був майже у всіх куточках земної кулі й радо ділюся з вами своїми фото, аби ми разом могли дивуватися красі та досконалості природи і світу.

ЛВ №1 2020