Полтавщина. Другий день горить сміттєзвалище

pozhzhezha_poltava_smittiezvalyshche_5656

Під Полтавою продовжують ліквідовувати пожежу, яка виникла учора на території Лубенського міського звалища.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби головного управління ДСНС у Полтавській області.
У повідомленні сказано, що вчора горіло сміття на загальній площі 0,8 га.
«Пожежники одразу приступили до гасіння. До ліквідації пожежі залучено 3 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу, а також для збору сміття залучено бульдозер місцевого комунального підприємства», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що за станом на 19:00 2 листопада було ліквідовано 0,3 га пожежі сміття.
Сьогодні ліквідують пожежу на площі 0,5 га. Травмованих і загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.
Нагадаємо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник.
Після цієї трагедії депутати Львівської міськради на сесії 15 вересня затвердили договір, згідно з яким Львівська міська рада зобов’язується здійснити проект рекультивації, враховуючи збільшення території сміттєзвалища протягом року. У свою чергу, Малехівська сільська рада повинна не перешкоджати у проведенні вищезгаданих заходів і надати міськраді у постійне користування дві земельні ділянки.

Поки це питання не вирішено, львівське сміття звозили до інших міст України. А у самому Львові настав ледь не сміттєвий колапс: львів’яни повідомляють, що відходи не вивозяться по сім-десять днів.