Прихильність Паризькій угоді по клімату

Ілюстрація / REUTERS

Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія, а також ЄС підтвердили свою відданість виконанню Паризької угоди.
Лідери всіх країн G7, крім США, підтвердили свою прихильність Паризькій угоді по клімату, йдеться в підсумковому комюніке саміту групи.
Про це повідомляють РИА Новости. «Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія, а також ЄС підтвердили свою відданість виконанню Паризької угоди», — йдеться в документі. Глави цих держав і організацій також домовилися боротися з кліматичними змінами шляхом «роботи з усіма відповідними партнерами».
Рік тому президент США Дональд Трамп оголосив, що країна виходить з Паризької угоди — першої глобальної угоди по клімату, яка визначає світовий план дій щодо стримування глобального потепління. Французький лідер Еммануель Макрон, виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі в кінці травня, заявив, що Трамп, прийнявши рішення про вихід з угоди, програв на міжнародному рівні, так як його приклад більше ніхто не наслідував.