ПРОДУКЦІЯ ВОЛИНСЬКОГО ЛІСУ. СМАК САМОЇ ПРИРОДИ

Особливо у весняно-літній період волинські лісівники, крім основних завдань, дбають про заготівлю та переробку так званих другорядних лісових ресурсів – березового соку, грибів, ягід, лікарських рослин.

Приємно констатувати, що лісова галузь Волині була лідером із впровадження переробки недеревних ресурсів ще у 70-х роках, коли першою збудувала консервні цехи на базі держпідприємств, і розпочала переробку березового соку та іншої недеревної продукції вже тоді, коли це було тільки задумом у сусідніх регіонах держави. Сьогодні Волинь – єдина область, де такі переробні комплекси збереглися і працюють.
Загалом на базі ВОУЛМГ нині діє 6 консервних цехів: у ДП «Ківерцівське ЛГ», ДП «Ковельське ЛГ», ДП «Маневицьке ЛГ», ДП «Колківське ЛГ», ДП «Цуманське ЛГ», ДП СЛАП «Любешівагроліс».
Виробництво зосереджене у мальовничих куточках краю: селищах Маневичі, Колки, Цумань, Любешів та місті Ковелі. На цій території, що багата на хвойні та мішані ліси, сади та пасовища, немає шкідливої для природи промисловості, тому й готова продукція є абсолютно натуральною та безпечною.
Ми постійно нарощуємо потужності. Загалом по області протягом 2016 року консервними цехами було виготовлено продукції на суму 14 млн грн. Порівняно із 2015 роком, у якому за аналогічний період було вироблено консервної продукції на суму 12 млн грн.
Консервні цехи Волинського ОУЛМГ – це виробник 100% натуральних, екологічно чистих соків, ягід, грибів, овочів лише у скляній тарі. Ніякого пластику. І навряд така позиція потребує додаткових коментарів.
Наша продукція експортується до Польщі, Німеччини, Панами, Ізраїлю, США, Канади та інших країн. Закордонні партнери цінують якість, тому з року в рік зростає попит, розширюється географія міжнародної співпраці.
Та, звичайно, найкращим визнанням для волинських лісівників була б широка присутність товару, виготовленого власними руками, саме на регіональному ринку. Тим більше, його якість і натуральність не викликає жодних сумнівів.
Уся продукція власного виробництва Волинського ОУЛМГ – екологічна чиста, без жодних барвників, ароматизаторів. У цехах іще досі працюють за так званими колишніми ГОСТами – високими стандартами якості.
Згідно з офіційною статистикою, консервні цехи Волинського ОУЛМГ є лідерами у заготівлі та переробці органічного березового соку в Україні, причому –  без використання цукру та лимонної кислоти.
Заготівля березового соку активно проводилася і цього року.
Варто зазначити, лісовий березовий сік консервується тільки у чистому вигляді.
Широкий і асортимент: ви можете спробувати, як смакує сік березовий з цукром, з лимоном, сік березовий «Бадьорість», на м’яті, сік березово-чорничний, березово-яблучний…
Також є розроблена документація на виготовлення березового соку з екстрактом стевії – натуральним рослинним замінником цукру, оминаючи значно дешевші аспартам і ацесульфам, які дуже шкідливі для здоров’я людини.
Нині розробляється документація із переробки ягід з екстрактом стевії. Фахівці працюють над отриманням сертифікату органічної продукції.
Всі консервні цехи здійснюють доставку продукції автомобільним транспортом по всій території України. При замовленні продукції оптом ми готові безкоштовно відвантажити товар на адресу споживача. Варто тільки зауважити, що відстань, на яку ми готові відтранспортувати замовлення, має відповідати вартості замовлення.
Чому волинські ліси люблять руки наших заготівельників? Тому що це – завжди дбайливе ставлення до лісу: лісівники не стануть збирати чорниці гребінкою, виривати з корінням лікарські рослини та нещадно підсочувати берези, нищити грибниці. А природа щедра – вона сповна віддячує за любов.
Світлана ДУМСЬКА
Фото Олександра ДУРМАНЕНКА

ЛВ. №3-4. 2017