Світовий банк – щодо стану лісової галузі України

Відбувся круглий стіл щодо представлення напрацювань Світового банку з підготовки огляду стану лісового господарства України та обговорення викликів і можливостей.
Завершення роботи над звітом очікується в кінці грудня. Звіт готує команда Світового банку у співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України та іншими зацікавленими сторонами.
Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Віталій Дудка висловив вдячність Світовому банку, який готовий підтримати лісове господарство України, та сподівання щодо пошуку найкращих шляхів розвитку подальшої співпраці: «Лісове господарство України щодня постає перед багатьма викликами та проблемами – починаючи від проблем з фінансуванням до термінової протидії карантинним інвазивним видам і ліквідації наслідків стихійних лих, що потребує кропіткої фахової роботи».
Т.в.о. Голови Держлісагентства також звернув увагу на те, що постійна кропітка праця лісівників зі створення, догляду та охорони лісових масивів, підтримки рекреаційних пунктів, закладів освіти та соціальна робота залишається не поміченою у суспільстві.
Метою круглого столу було отримання зворотного зв’язку від зацікавлених сторін, а також поглядів на виклики й можливості, що постають перед лісовим сектором України. Висновки, сформовані за підсумками обговорення, доповнять висновки, зроблені командою, що працює над звітом. Результати будуть відображені в остаточному варіанті звіту.
Пресслужба Держлісагентства України

ЛВ №6 2019