Смак чаю із тайги


Чому, якщо чай, то обов’яз­ково китайський або індійський? Напій, беззаперечно, приємний, але… По-перше, дорогий. По-друге, ніхто не знає, чи відповідає якість ціні. По-третє, «все є отрута і все є ліки, – залежить тільки від дози» – говорить старовинна мудрість. А хіба ж десять, двадцять років безперервного вживання – це не доза?
Зате скільки пречудових напоїв натомість пропонує нам щедра сибірська природа!
Одним із таких, яким можна поласувати, є чай із листочків лісової смородини, що розпускаються. Ними можна легко запастися, хоч на всю зиму.
Наступним за ним можна – від того часу, як сніг зійде і до цвітіння – використовувати листки брусничника. Нагадуємо: аж ніяк не для того, аби готувати із них лікарняне зілля за медичними рецептами. Мова йде про звичайний чай. Лікувальні ж властивості, як то кажуть, «у гомеопатичних дозах» пізніше да­дуть про себе знати (бруснич­ник п’ють при ревматизмі, остеохондрозі, як сечогінний і потогінний засіб). Потрібно мати на увазі, що у цієї трави є одна особливість: справжній бордово-червоний колір і аромат вона дасть лише після другого, або ж навіть третього кип’ятіння.
У червні на лісових галявинах цвіте суниця. Вона також цілюща, адже окрім вітамінів, вміщує в собі речовини, які сприяють розщепленню каменів у нирках та сечовому міхурі. Отже, пийте, друзі, суничний чай.
Щодо часу сінокосу, то хто ж відмовиться заварити собі чайку із материнки? До речі, і цей напій має лікувальну силу, а саме: заспокоює нерви, покращує травлення. Такий чай не бажано вживати лише тим людям, у яких підвищена кислотність шлункового соку.
Проте поруч, на лугових купинах, хоч оберемками рви духмяний деревій або, як його в народі називають, – білоголовник. Усі захоплюються мигдальним ароматом цієї рослини. Навіть узимку чарівний чай із деревію може перенести нас у літо.
У багатьох замітках та брошурках можемо побачити заголовки про чай із листочків кіпрію і костяниці. Щодо кіпрію, то його друга назва говорить сама за себе – іван-чай. Відвар із нього виходить мутний, болотянистий і гіркуватий.
Усіх видів природних чаїв не перечислити. Проте не згадати за чагу було б вкрай несправедливо. Цей чай є одним із найбільш улюблених у тайговиків. Медицина давно визнала, що чага має здатність запобігати утворенню ракових клітин. На смак чага віддає сирим деревом. Найчастіше її додають до відварів із глоду, полуниці, малини, шипшини.
Підготувала Уляна ЧУРИЛО
«ЛВ». №9-10. 2017р.