Сміття на Грибовицькому звалищі потрібно підперти

 

Також планується облаштування опорної дамби, щоб відходи, у випадку сходження, не зайшли в озера.
Сьогодні з робочим візитом у Львові перебуває віце-прем’єр Володимир Кістіон. Під час огляду львівського міського полігону твердих побутових відходів у Грибовичах начальник управління житлового господарства ЛМР Сергій Сало доповів про першочергові заходи, які необхідно виконати на полігоні. Про це повідомляє прес-служба міськради Львова.
«На сьогодні потрібно виположити схил і здійснити підпирання цього схилу, щоб він не зсунувся далі. Також планується облаштування опорної дамби, щоб відходи, у випадку сходження, не зайшли в озера. З другої сторони, де закінчилося сміття, також потрібно встановити ще одну дамбу, щоб убезпечити проведення робіт по ви положенню схилу», — доповів Сергій Сало.
Як повідомляв УНІАН, у Львові триває напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища після обвалу на ньому та загибелі людей.  Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово звертався за допомогою до інших регіонів країни, однак більшість із них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. За даними Львівської міської ради, щоденно місто продукує 650-700 тонн сміття.