Спортивне свято

Влітку вся лісівнича Україна потонула у змаганнях.
Гарним святом 20 липня стала Спартакіада і для працівників державних підприємств Чернігівського ОУЛМГ, яка відбувалася над Десною на базі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. На Спартакіаду прибули команди спортсменів, які представляли всі 12 держлісгоспів Чернігівщини, а також їхні уболівальники на чолі з директорами лісогосподарських підприємств області.
– Цьогорічна Спартакіада лісівників-спортсменів дуже важлива, адже вона стане відбірковою для спортсменів і команд перед XVII Міжнародною спартакіадою лісівників, яка відбудеться у наших добрих сусідів і колег – білоруському Гомелі, – наголосив начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко. – Отож сьогодні виявимо найсильніших, котрі гідно представлять лісову галузь Чернігівщини на Міжнародній спартакіаді і додому повернуться обов’язково з перемогою.
Команди лісгоспів змагалися у восьми видах спорту: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, стрільба з пневматичної гвинтівки, шашки ну і, звичайно, з таких традиційно лісівничих, як розпилювання колоди, метання сокири і перетягування каната.
За результатами спортивного суперництва поміж командами держлісгоспів суддівська колегія визначила лідером команду Семенівського держлісгоспу. Друге місце вибороли спортсмени- лісівники Борзнянського держлісгоспу. Третє місце Спартакіади – за командою Корюківського держлісгоспу.
За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

«ЛВ» №7-8 2018р