Сумщина. Лісгоспи приступили до лісовпорядкувальних робіт

Картинки по запросу лісовпорядкування

На підприємствах Сумського ОУЛМГ розпочаті польові лісовпорядкувальні роботи.
«Лісовпорядкувальні роботи в області проводять три експедиції: Київська, Українська та Комплексна. Кожна з них провела колективні тренування, які пройшли на базі Шосткинського і Лебединського лісгоспів та Кролевецького лісомисливського господарства», — коментує начальник відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Анатолій Омельченко.
Тренувальні заходи пройшли за участі профільних фахівців всіх підприємств управління і підтвердили високий кваліфікаційний рівень підготовки інженерів-таксаторів та профільних спеціалістів держлісгоспів.
«Для тренувальних робіт були визначені плантації лісових насаджень різних порід, різного віку, типів і умов зростання. Інженерами-таксаторами було відзначено високу якість створених лісових культур та високий клас бонітету у лісових насадженнях області. В ході проведених заходів були вирішені питання щодо призначення різних видів лісогосподарських заходів», — продовжує Анатолій Омельченко.
Наразі фахівці розпочали роботи по закладці у лісових насадженнях підприємств управління пробних (тренувальних) площадок та безпосередньо по таксації лісу.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ