Такі різні і прекрасні

1 Юлія Баран

2 Наталія Козарюк

3 Ольга Георгійчук (гол

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У колективі ДП « Берегометське ЛМГ» (Чернівецька обл.), поряд із чоловіками успішно працюють близько 150 представниць прекрасної половини людства. І трудяться вони на славу, вкладаючи всі знання, вміння і старання у виконання дорученої справи.

Тож напередодні жіночого свята хочеться добрим словом згадати всіх, хто примножує славні трудові традиції нашого працьовитого колективу. Насамперед це – головний економіст Любов Гаврада, головний бухгалтер Ольга Георгійчук, єдині серед жінок такої професії начальник цеху Надія Пердейко, помічник лісничого Зіна Порчук, майстер лісу Євдокія Андрусів, майстри лісових культур Галина Граб та Наталія Зав’ялець. Серед бухгалтерів ветеранами праці і грамотними спеціалістами є Катерина Бощук, Федора Горюк та Наталія Корпан, багато зусиль для організації відпочинку і харчування воїнів АТО докладає завідуюча господарством «Будиночка лісника» Мигівського лісництва Фрозина Боднарюк.

У лісопильному цеху на площадці для складування готової продукції, незважаючи на погодні умови, успішно трудяться укладальники пиломатеріалів Юлія Мендришора, Тетяна Романюк та транспортувальниця Юлія Ларіон. Поважають у колективі і грамотних спеціалістів, що трудиться на нижньому складі, Богдану Граб та Оксану Шарко, майстром на всі руки є маляр будівельної дільниці Клавдія Семанчук.

А скільки невтомних трудівниць є серед наших бухгалтерів, контролерів і обліковців! Скільки сили і вміння витрачають щодень начальник відділу збуту Анна Вариниця, Наталя Козарюк – провідний інженер із реалізації та старший інспектор відділу кадрів Юлія Баран, щоб вислухати кожного відвідувача і порадити, що і як треба робити.

Є серед прекрасного жіноцтва і члени нашого профкому. Це – Анна Бужора, Юлія Баран та Галина Граб – активні, часто вносять свої пропозиції щодо покращення умов праці і відпочинку лісівників.

Багато вже років поспіль висвітлює діяльність лісового та мисливського господарства на шпальтах різних видань Ірина Матчишина. Адже розповідати громадськості про роботу підприємства – це велична і почесна справа. Все-таки, лісівники працюють для століть!

І, звичайно, не можна не згадати про заступника директора з благоустрою рекреації, туризму та комунікацій, депутата Вижницької районної ради – Тетяну Тирон. З приходом цієї чарівної жінки у наш колектив, у ньому по-новому завирувало життя: незважаючи на щоденну зайнятість розвитком туристичної галузі та допомоги воїнам АТО, вона знаходить час, аби урізноманітнити життя в колективі. Скільки нового і цікавого вигадує, щоб працівникам хотілося йти на роботу.

Чесно кажучи, жінки в сучасному суспільстві відіграють досить важливу роль. Адже і домашні клопоти, і громадська діяльність, і службові обов’язки – все це накладає велику відповідальність і потребує сил. А коли ще важка праця вимагає фізичної навантаження, то велич жінки постає особливо.

Мати і берегиня, працівниця і домогосподарка, а ще – ніжність і боротьба, мудрість і безстрашність, все це вона – жінка.

Чоловіки Берегометського ЛМГ
Друковане видання «ЛВ» №3(54) 2016р.