Тернопільщина. Найбільший платник податків до місцевих бюджетів

До дня підприємця, яке відзначили цими вихідними, очільники облдержадміністрації та обласної ради відзначили кращі підприємства Тернопільщини, які своєю діяльністю внесли вагомий внесок у розвиток області. 
Державне підприємство «Чортківське лісове господарство» стало переможцем номінації «Суб’єкти підприємницької діяльності Тернопільської області 2018 року – найбільші платники податків до місцевих бюджетів».
Це ще раз підтверджує, що державні лісогосподарські підприємства вміють працювати ефективно, незважаючи на відсутність фінансової підтримки з боку держави. Головне – це правильні завдання, пріоритети, які стоять, і, безумовно, це керівники лісгоспів, які, власне, розставляють пріоритети, аби досягати відповідних показників у роботі.
Тож вітаємо директора державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Василя Фреяка та весь очолюваний ним лісівничий колектив із цією заслуженою відзнакою.
Довідка. У державному підприємстві «Чортківське лісове господарство» працює 260 осіб. Середня заробітна плата є найвищою по лісовому господарству області і становить майже 10 тисяч гривень. Чистий прибуток – 1,088 мільйонів гривень. Продуктивність праці на одного штатного працівника становить 147 387 гривень і зросла порівняно зі звітним періодом минулого року на 121%. Сплачено податків за вісім місяців поточного року – 13,443 мільйонів гривень та 4,648 млн грн ЄСВ. Здійснено садіння і висівання лісу на площі 130,8 гектарів, нових лісів створено на площі 23,5 гектарів.