Традиції та сучасне бачення: оновлений «Компот»

Інтернет безапеляційно доводить до відома, що компот – це рідка фруктова десертна страва. Особисті асоціації – ряди трилітрових банок на кухонному бабусиному столі, стійкий аромат ягід у всій оселі, улюблене горнятко зі смачним солодким напоєм, у якому плавають скибочки яблук та сливи. Хай там як, компот – це любов.
Лишіть родинні традиції, беззаперечну любов і додайте до улюблених вишень, смородини, слив, малини та аличі ожину, чорницю, чорноплідну горобину.
Нова лінія з виробництва «Компотів» від лісівників Волині – це вдале поєднання традицій родинних та галузевих. Рецептуру найпопулярнішого в ті часи фруктового напою розробили технологи-лісівники близько 30 років тому. Потужне виробництво консервних цехів лісогосподарських підприємств повною мірою забезпечувало потреби волинських шкіл та дитячих садочків відповідно до державного замовлення.
Сьогодні чотири цехи державних лісогосподарських підприємств – ДП «Цуманське ЛГ», ДП «Маневицьке ЛГ», ДП «Колківське ЛГ» та ДП СЛАП «Любешівагроліс» – виготовляють «Компоти». Лісівники Волині мають надію, що мода на натуральність у харчуванні стане такою потужною, що навіть школярі та студенти із задоволенням втамовуватимуть спрагу смачними й корисними напоями місцевого виробництва.
Час відродити традиції, вдосконаливши їх сучасним баченням. Гарна та безпечна для здоров’я скляна банка відтепер наповнена меганасиченим, концентрованим напоєм та десертом. Дві якості в одній пляшці – втамувати спрагу та скуштувати справжні ягоди – стиглі, соковиті.
Придбати продукцію власного виробництва консервних цехів Волинського ОУЛМГ можна онлайн: www.lisovychok.com.ua. А також – у фірмових магазинах «Лісовичок», що розміщені за адресами: магазин «Лісовичок», с. Гаразджа (автошлях Луцьк-Рівне, за 3,5 км від Луцька, поряд із кафе «Білочка»); рекреаційний пункт «Пролісок», Ківерцівський р-н (1 км від м. Ківерці); с. Гряда, Шацький р-н; с. Оконськ, Маневицький р-н (біля АЗС «Журавлина», траса Київ-Варшава).
На вас чекають щоденно, без вихідних, у будь-яку зручну для вас пору в межах робочого часу магазину.
Анна ЛУДКОВСЬКА
Фото автора

«ЛВ» №4-5 2019р.