«Укртрансгаз» запустив першу сонячну електростанцію

Електростанція має потужність 300 кіловат / utg.ua

Державна компанія «Укртрансгаз», оператор газотранспортної системи (ГТС), запустила першу сонячну електростанцію потужністю 300 кВт на базі своєї філії «Укргазтехзв’язок».
Як повідомляє прес-служба компанії, сонячна електростанція має потужність 300 кіловат, на її проектування та будівництво знадобилося 11 місяців.
«Оператор ГТС продовжує впроваджувати енергозберігаючі технології у виробничий процес, зокрема для покриття потреб офісу та промислової площадки філії «Укргазтехзв’язок» була побудована і запущена в експлуатацію сонячна електростанція потужністю 300 кіловат», — йдеться в повідомленні.
Також наголошується, що ця станція зможе генерувати майже 400 тис. кВт електроенергії на рік. Вона складається з 1140 сонячних панелей, які займають площу 1850 кв. м.
«На проектування та будівництво сонячної електростанції знадобилося 11 місяців… Ми розраховуємо продовжити таку практику на об’єктах основного виробництва», — додали в прес-службі.
Довідка УНІАН. «Укртрансгаз» експлуатує 12 підземних сховищ газу загальною активною ємністю близько 31 млрд куб. м. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України і транзиту газу через її територію.
Також компанія є оператором магістральних газопроводів, по яких природний газ транзитом надходить з Російської Федерації до країн ЄС, а також імпортується в Україну як з Росії, так і з країн ЄС. 100% акцій «Укртрансгазу» перебувають у власності НАК «Нафтогаз України».