Учений розповів, коли в Криму може закінчитися питна вода

Старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук, Гірничий інженер-гідрогеолог Юрій Медовар попередив, що в травні в захопленому РФ Криму може закінчитися питна вода.
Кримський півострів не може існувати без України, без води його чекає катастрофа, розповів експерт в інтерв’ю Фактам. За словами співрозмовника, Росії треба домовлятися з Україною, купувати українську воду, в кінці-кінців. «..
В травні може закінчитися питна вода. Раніше через Кримський канал перекидалося по 300 кубометрів прісної води в секунду. Зараз Україна цей канал перекрила. Наші правителі говорять: не біда. Будемо брати воду з Кубані або Дону. Побудуємо акведук і пустимо по ньому воду», — зазначив учений.
«Скоро у людей, які живуть на берегах цих річок, будуть великі проблеми з водою. Вона вже солонувата, не встигає очищатися. А ви в Крим збираєтеся її перекачувати?» — поставив питання аналітик. Нагадаємо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді, вода надходила на півострів із Дніпра по Північно-Кримському каналу. Після захоплення Криму українська влада припинила подачу води на півострів.