У Бердянську затримали браконьєрське судно з тоннами риби

У Бердянську Запорізької області співробітники Державної прикордонної служби затримали судно, на якому в акваторії Азовського моря незаконно ловили рибу. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.
В рамках відкритого кримінального провадження на підставі ухвали суду, прикордонники, поліція і рибоохорони, з залученням спецпідрозділу «ДОЗОР», провели обшуки на приватному підприємстві. В результаті слідчих дій виявлено майже 3,5 тонн риби, виловленої без належного дозволу в територіальних водах України.
Також правоохоронці вилучили документацію, засоби лову, а також саме риболовецьке судно. «У діях порушників вбачаються ознаки кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним промислом).
Як повідомляв УНІАН, в 2018 році в Бердянську було вилучено рекордну партію контрабандної риби – більш як 500 тонн. За даними правоохоронців, приватні підприємці під виглядом наукового вилову риби займалися браконьєрством у промислових масштабах. За даним фактом тоді було відкрито кілька кримінальних проваджень, однак рішення суду з притягненням винних до відповідальності, на даний момент немає