У Брюсселі пройшла масова демонстрація на захист клімату.
Як повідомляє «Німецька хвиля», за даними поліції бельгійської столиці, в заході взяли участь близько 65 тис. осіб. Демонстранти закликали до більш жорстких заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу на національному, європейському і світовому рівні.
Акція, учасники якої пройшли маршем по центру міста, завершилася мирно. Напередодні екоактивісти провели масові демонстрації в Німеччині. За даними організаторів, акція в Берліні зібрала близько 16 тис. осіб, а на протест у Кельні на заході Німеччини вийшли понад 20 тис. осіб. У свою чергу, поліція заявила про «дуже високе число учасників» акції в Кельні і більш як 5 тис. протестувальників у Берліні.
За словами представника німецького відділення міжнародної організації Greenpeace, демонстранти виступали проти видобутку вугілля і кліматичної політики Німеччини загалом.
З 3 по 14 грудня в польському місті Катовіце пройде 24-я Конференція сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Головною темою зустрічі стане стримування глобального потепління і адаптація до зміни клімату. Паризька хартія з клімату, укладена у 2015 році, поставила за мету обмежити глобальне потепління до кінця століття двома градусами за Цельсієм.