У ДП СЛАП «Рожищеагроліс» проаналізували роботу минулого року

dsc_0521

dsc_0521

Сьогодні, 17 лютого, у ДП СЛАП «Рожищеагроліс» проаналізували досягнення та проблеми 2016 року. У залі  – колектив підприємства у повному складі.
Участь у підсумковій нараді взяли перший заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, голови Рожищенської райдержадміністрації та райради Інна Гайворонська і Андрій Музика, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк.
Першим виступив директор ДП СЛАП «Рожищеагроліс» Анатолій Ярмолюк.
Він окреслив, над чим колектив працював протягом року та чого вдалося досягнути. Зупинився і на проблемах, які тут уже поставили у пріоритет для вирішення у 2017-му.
Анатолій Ярмолюк, зокрема, зазначив: у 2016 році вдалося перевиконати план із посадки лісових культур (план 23,1 га, виконано – 26,7 га), понадпланово вдалося провести сприяння природному поновленню та догляду за лісовими культурами (план – 80 га, виконано – 101 га).
Результативно спрацювала минулого року і лісова охорона підприємства.

Фінансові показники також досить високі. Загальний дохід від реалізації по підприємству за 2016 рік становить більше 8,5 млн грн. Із цих коштів 2 млн 379 тис. грн було витрачено на заробітну плату працівників лісового господарства (середня зарплата по підприємству за рік становить понад 7 тис. 300 грн), 836 тис. грн сплачено податків до Державного бюджету. Місцевий бюджет завдяки роботі колективу рожищенських лісівників поповнився на  742,4 тис. грн. Єдиного соціального внеску підприємство сплатило  509,3 тис. грн.

Саме це у своєму виступі відзначили керівники району. Інна Гайворонська наголосила: якби у нас так прибутково і прозоро працювали всі підприємства, то район би значно швидше розвивався. Інна Михайлівна побажала лісівникам не зупинятися на досягнутому – задля спільного блага місцевої громади.
Андрій Музика, крім іншого, подякував рожищенським лісівникам за реалізовані соціальні проекти: зокрема наголосив, що рекреаційними пунктами – а таких минулого року у лісових масивах району було збудовано два – тепер безкоштовно користується вся громада. Також слова вдячності у бік підприємства були за допомогу садочкам, школам, соціально незахищеним категоріям населення та родинам військовослужбовців.
Позитивну динаміку розвитку підприємства відзначив Віктор Сахнюк. Незважаючи на те, що це лісогосподарське підприємство одне з найменших в області і район не відзначається особливою лісистістю, колективу вдається не просто триматися на плаву, а бути одним із кращих.
Та головне, на чому наголошував у виступі перший заступник начальника управління, – всі ці показники зробили люди. Завдяки тому, що працювали самовіддано. Тож найбільше слів вдячності було саме трудовому колективу.
Кращих працівників відзначили особисто. Почесні грамоти за підписом начальника управління Олександра Кватирка та  грошову винагороду, згідно з галузевою угодою профспілки, отримали інженер з реалізації Тетяна Трохимюк, головний економіст Наталія Бенищук, лісничий Стохідського лісництва  Віталій Ксенюк.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ