У Росії озеро пішло під землю разом з рибою

Картинки по запросу лесное озеро

 

Лісове озеро разом з рибою зникло під землею у Володимирській області РФ в результаті утворення карстової воронки.
Про це повідомив заступник головного державного інспектора в галузі охорони довкілля регіону Іван Шапошников, передає РІА Новости. За його словами, про те, що у В’язниковському районі в лісі раптово зникло озеро, повідомили місцеві жителі. «Причина загалом банальна – утворення карстової воронки. Це відбувається по всьому світу, в місцях, де є карстові утворення. Стався черговий обвал карсту, і цей провал — й пішло озеро», — сказав він.
Шапошников зазначив, що діаметр озера був приблизно 140 метрів, в ньому водилася риба, проте рибопромислових ділянок не було. «Чи наповниться він знову – важко сказати. Буває, що відновлюється», — прокоментував він. Також експерт розповів, що в регіоні у трьох районах є карстові утворення, і вже траплялися карстові провали. .
Наприклад, в кінці 1950-х років неподалік стався так званий Пивоварський провал – більший за площею, ніж зникле озеро. Карстова воронка утворюється, коли підземні води підмивають і розчиняють ґрунт. В результаті земля просідає, й утворюються воронки різних розмірів.