Хмельниччина. Представники районної влади садили лісові культури

На Хмельниччині триває осіння лісокультурна кампанія. Активно до відтворення лісів долучається громадськість. Зокрема, в Старокостянтинівському лісництві ДП «Проскурівське лісове господарство»  на  акцію зібралися понад тридцять людей. Це – працівники Старокостянтинівської райдержадміністрації  на чолі з головою С.Н.Фесуном  та заступником голови О.Г.Борикіним, працівники Старокостянтинівської районної ради, лісівники й небайдужі мешканці села Немирівка.

    Головний лісничий підприємства Віталій Гаврилюк   провів короткий інструктаж і показав, як працювати з мечем Колесова та правильно садити сіянці дуба. Варто зазначити, що лісівники не лише садили дерева, а й розповідали держслужбовцям та працівникам органів місцевого самоврядування про значення лісів, роботу лісогосподарського підприємства.

 “Такі акції – яскравий приклад того, як кожен із нас може змінювати довкілля та дбати про майбутні покоління. Наш обов’язок – відновити ліс, примножити його, зробити наш край зеленим. Чим більше громадянбуде обізнано з процесом створення та вирощування лісових насаджень, тим більше буде прихильників дбайливого ставлення до лісу,”- наголосив голова райдержадміністрації  Сергій Фесун.

   Директор ДП «Проскурівське лісове господарство» Вадим Бурковський  від колективу   подякував всім, хто власноруч створював молодий ліс та вніс свій посильний внесок у святу і благородну справу –  примноження лісових багатств краю.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.