Хмельниччина. Провели виробничу нараду

У державному підприємстві «Хмельницьке лісомисливське господарство» під керівництвом директора  Ігоря Бурковського відбулася виробнича нарада, на яку були запрошені головні спеціалісти лісгоспу, спеціалісти лісогосподарського відділу, керівники структурних підрозділів, помічники лісничих, майстри.

   Розглядався стан охорони праці  за 1 квартал 2019 року. Виступаючи, І.В. Бурковський зазначив, що на підприємстві здійснено низку заходів з покращення умов праці, підвищення технологічної та трудової дисципліни, проводиться профілактика виробничого травматизму.

    Зараз триває  перегляд та оформлення заявок для забезпечення працівників в повному обсязі  літнім  спецодягом, спецвзуттям та допоміжними засобами. Проводяться перезаправлення вогнегасників та  медичні огляди працівників.

     На нараді також розглянули  напрямки розвитку побічного користування  в лісництвах підприємства. Наголошувалося на необхідності розширення пасік, збільшенні збору плодів та ягід, відновлення сільського господарства.

      Підбиваючи підсумки наради, директор підприємства Ігор Бурковський подякував колективу за  плідну роботу та наголосив на необхідності чіткої й злагодженої роботи в подальшому.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.