Хмельниччина. Робоча поїздка до Польщі

Виконуючи стратегічну програму розвитку лісового господарства, підприємства Хмельницького ОУЛМГ переходять на сучасні технології вирощування лісу й переробки деревини. Відрадно зазначити, що переробка деревини стає поглибленішою, розширюється асортимент продукції. Ізяславський, Шепетівський, Старокостянтинівський та Летичівський лісгоспи останнім часом зробили акцент на закупівлю обладнання кращих зарубіжних фірм. Аби ознайомитися з технічними новинкками закордонних партнерів і безпосередньо побачити роботу обладнання, група спеціалістів нашого управління й підвідомчих підприємств у складі делегації Держлісагентства лісових ресурсів побувала в польському місті Коло. Поїздку на завод Wood-Mizer організувала Українська асоціація деревообробного обладнання MOST-Україна.

Віце-президент компанії Wood-Mizer Роберт Багінскі, директор з продажів Wood-Mizer Кшиштоф Кропідловскі та спеціаліст з роботи  із закордонними клієнтами відділу продажів Магдалена Собчинська провели для нашої делегації презентації компанії та верстатів WB2000 та MP360. Вони також організували екскурсію виробництвом і відвідини деревообробних підприємств, які використовують пилорами, крайкорізи та лінії Wood-Mizer у своїй діяльності.

—  Щиро  дякуємо їм  за це, а також і за те, що   ми змогли поспілкуватися з власниками і розпитати їх про  досвід та успіх з Wood-Mizer. – ділиться враженнями керівник делегації від Хмельницького ОУЛМГ головний спеціаліст-головний механік управління Андрій Шевченко і додає. – Спасибі і за допомогу в організації культурної програми. Ми разом  відвідали термальні води в Унеюві, фантастичної краси Базиліку Пресвятої Богородиці у Ліхені, а також на зворотному шляху зазирнули до Кракова.

Насамкінець варто додати, що  лісівники Хмельиччини, які займаються переробкою деревини,  і далі продовжать знайомство з Wood-Mizer та використовуватимуть  обладнання  компанії в своїй професійній діяльності, адже нам потрібна сильна деревообробна галузь.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.