Чернігівщина. Двох браконьєрів оштрафували за вбивство лосів

На Чернігівщині двох мисливців оштрафували на 40 тис. грн за вбивство двох лосів, що сталося у 2017 році.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області, минулого тижня за втручання Прилуцької місцевої прокуратури суд задовольнив позов в інтересах Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та Рожнівської сільської ради Ічнянського району про стягнення з двох фізичних осіб збитків, заподіяних державі порушенням закону в галузі мисливського господарства і полювання.
Під час розгляду справи суд дослідив позовні вимоги, врахував принципову позицію прокуратури та постановив, що мисливці повинні сплатити до бюджету 40 тис. грн збитків за незаконне полювання на тварин, зокрема, двох лосів. Як повідомляв УНІАН, у квітні 2017 року про факт незаконного полювання на лосів в Ічнянському районі на території Рожнівської сільської ради поінформували місцеві жителі. Туші тварин виявили неподалік від місця злочину.
За інформацією громадських активістів, браконьєри вигнали тварин із заповідної зони та вбили їх. Було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 (незаконне полювання) Кримінального кодексу України.