Чернігівщина. 15-та міжнародна виставка

img_3678

У Києві відбувся Всеукраїнський форум фахівців лісової та деревообробної галузі. В рамках форуму з 27 по 30 вересня проходила і XV Міжнародна спеціалізована виставка машин і обладнання «Лісдеревмаш 2016» та спеціалізована виставка біопалива з деревини «Вуденерджі 2016» для лісових господарств та деревообробної промисловості України.
У відкритті авторитетного і представницького зібрання лісівників та деревообробників взяла участь т. в. о. Голови Держагентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич.
Вона звернула увагу всіх присутніх на всезростаючу роль поглиблених і безвідходних технологій деревообробки в провідних державах європейської спільноти і закликала лісівників та деревообробників України уважно і всебічно ознайомитися з машинами і обладнанням п’ятнадцятої Міжнародної спеціалізованої виставки. Вони представлені кращими зразками вітчизняної і зарубіжної промисловості, щоб лісові господарства і деревообробні підприємства України змогли використати ці найкращі зразки у своїй практичній діяльності.  Для наполегливого впровадження новітніх технологій деревообробки у себе, на підприємствах лісових господарств і тим самим стати конкурентоздатними на зарубіжних ринках виробів і товарів з лісосировини, яка, безумовно, з кожним роком дорожчатиме. А тому деревообробка вже зараз потребує кардинальних, виключно поглиблених і безвідходних технологій обробки на місцях.
— Це європейські підходи, які передусім сприяють турботі про ефективне використання лісових ресурсів та збереження лісів для майбутніх поколінь. Головна мета — це цивілізований лісозаготівельник, який піклується про ліс, займається лісовідновленням і доглядом за ним, — наголосила Христина Юшкевич.
У Всеукраїнському форумі фахівців лісової та переробної галузі і в XV Міжнародній спеціалізованій виставці взяла участь і делегація лісівників Чернігівщини, очолювана заступником начальника Чернігівського ОУЛМГ Олександром Кириченком.
У роботі форуму, в ознайомленні з представленими на XV Міжнародній спеціалізованій виставці машинами і обладнанням також взяли участь головні інженери держлісгоспів та директори найбільш лісоресурсних підприємств Чернігівщини.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ