Чого чекати у 2020-му?

У 2020 році управління енергіями візьме на себе білий металевий Щур

Овен
Заради успіху доведеться стати лояльнішим, а інколи – хитрішим. З’явиться бажання почати нове життя: знову закохатися, отримати освіту, змінити імідж. І якщо Овни не зійдуть з наміченого шляху, то знайдуть своє щастя.
Телець
Треба посилити енергетику й подолати відчуття страху, через яке постійно руйнуються бажання й амбіції. Активна діяльність і кипучий ентузіазм Щура зуміють запалити у Тельцях мотивацію і наснагу. Якщо вони зможуть перевести мудрість у практику, то це виведе їх на новий рівень життя.
Близнята
Діяти доведеться швидко, і це змусить зібратися. Зате й дивіденди, які принесе новий ритм життя, порадують: прийдуть нові цілі, а також можливості відкрити грошовий потік і привернути удачу.
Рак
Наступний рік проведете на гребені успіху. Час – чудовий для будівництва, зміцнення і відновлення особистих стосунків. Літо стане порою справжнього прориву в різних справах. Не упустіть цей щасливий час.
Лев
Левам варто бути уважнішими. Покровителька року прокатає їх на американських гірках, надавши й періоди високого підйому, і моменти емоційного спаду. І якщо ви впораєтеся із собою, станете трохи практичнішими й хитрішими, то отримаєте поліпшення життя, причому одразу на всіх фронтах. Заради успіху доведеться відмовитися від багатьох звичок, а також придушити егоїзм і гнів.
Діва
Доброта і харизма дозволять завершити багато конфліктів компромісом, налагодити стосунки в родині. Цілком ймовірно, що саме старанність та активність принесуть підвищення доходу. Крім того, завдяки своїй інтуїції зможете обрати з тисячі варіантів найкращий.
Терези
Щур обіцяє представникам знака плідний рік, наповнений новими перемогами та звершеннями. Восени варто чекати випробувань, які перевірять на міцність і дозволять суттєво зміцнити позиції. Зрозуміло, якщо Терези не потраплять в емоційний глухий кут.
Скорпіон
Варто контролювати свої емоції, прислухатися до думки оточення, а інколи й відмовлятися від чогось у надії на щось більше. Якщо все це вийде, то рік буде вдалим.
Стрілець
Доведеться піти на поступки, причому не тільки в ділових відносинах, але і в особистому житті. В іншому випадку можли­ве загострення давніх затихлих конфліктів, які стануть причиною розриву. Друге півріччя зіштовхне з купою дрібних неприємностей, які потребують швидкого розв’язання.
Козеріг
Знадобиться вміння миритися з різними життєвими обставинами і не втрачати при цьому силу духу. Кардинальні зміни очікуються в перше півріччя і стосуються партнерів і родичів. Дуже важливо слідкувати за своїми словами і виключити будь-який флірт на стороні.
Водолій
Перед вами будуть постійно виникати труднощі. Їхнє подолання допоможе набратися досвіду, зняти енергетичні блоки, вирости й, можливо, стати зовсім іншою людиною. Зрозуміло, для цього потрібна колосальна ментальна робота над собою, але зусилля не виявляться марними.
Риби
Вдасться знайти свій шлях у житті в новому році. Із січня настане час реалізації всіх амбітних ідей та задумів. Але якщо будете лінуватися і задовольнятися тим, що є, Щур додасть хаосу й плутанини.

ЛВ №6 2019р.