Що розповість місячний календар на 1 березня?

A partial lunar eclipse is seen in the sky in Beijing on December 10, 2011. People across China will be able to observe a total eclipse of the moon. AFP PHOTO / LIU JIN

22-й місячний день

Це день прояву мудрості. Приймайте нестандартні рішення, вони принесуть добрі результати. Ніяких планів сьогодні краще не будувати, а слідувати своїм бажанням, інтуїції, розумно корегувати все, що відбувається, орієнтуючись на те, що виходить найкраще.
Успішна робота зі словом та інформацією. Діють рекомендації попередніх місячних діб. День повернення боргів: якщо у вас є борги і ви розрахуєтеся сьогодні, то вам згодом не буде потрібно вдаватися до позик. Беріться тільки за добре продумані і ретельно сплановані справи. Корисно починати виконання комплексу оздоровчих вправ. Знайдіть нестандартне рішення.
Символ 22-го місячного дня — Слон. Пасивний і багато в чому невдалий день. Відпочиньте, ви ще встигнете проявити активність. У цей день Місяць формує наступну фазу. Відбувається поворот в енергетиці — від підвищеної активності до уповільнення всіх реакцій, зниженню загального тонусу. Цей час сприятливий для здійснення подорожей, паломництва, поїздок за місто, відряджень, прийняття обітниць і принесення клятв. Для людей науки цей день теж надзвичайно вдалий, обов’язково прийде нестандартне рішення стоїть перед ними проблеми. Головне — добре зосередитися.