Що чекати у 2019-му?

Покровителем нового 2019 року є Жовта Свиня (Кабан). Саме вона завершує гороскопічний період з дванадцяти східних знаків. То чи не підсуне нам 2019-й свиню, в образному значенні цього слова, запитаємо у астрологів.
А вони кажуть, що 2019-й внесе зміни в усі сфери життя, усуне конфлікти і нормалізує стосунки між людьми.
Новий рік буде досить спокійним і контактним. Адже Жовта земляна Свиня вирізняється доброзичливістю і справедливістю. Їй до снаги зробити переворот не тільки на державному рівні, а й в особистому житті кожної людини. Їй не страшні проблеми і перешкоди, адже вона налаштована на досягнення цілей. Оптимістична Свиня щиро піклується не тільки про своє благополуччя, але й робить щасливим життя близьких людей.
2019-й обіцяє просування у фінансовій, робочій та любовній сферах. Люди стануть упевненіше дивитися в майбутнє, радіти кожному новому дню. Навіть ті, хто вже не сподівається досягти успіху в діловій сфері, будуть стрімко рухатися вперед – до заповітної мрії. Цього року багато хто вирішить змінити не тільки місце роботи, а й професію. Можливі переїзди на ПМЖ в іншу країну або місто, матеріальна стабільність і кар’єрний злет. Головне – бути сміливішими і наполегливо домагатися того, що призведе до яскравих перспектив.
Особисте життя багатьох кардинально зміниться. Самотні нарешті зустрінуть людину для створення міцної сім’ї. Щоправда, Свиня не вирізняється постійністю і серйозністю. Але навіть якщо хтось розлучиться, то все одно буде дружити з колишнім.
Фінансовий бік у рік Жовтої земляної Свині виявиться благополучним, але гроші не будуть падати з неба. Доведеться чимало попрацювати, щоб накопичити пристойну суму. Свиня не вирізняється економністю, тому може запросто розкидатися грошима. Голов­не – не брати кредити й не позичати у друзів стільки, скільки не вийде повернути за короткий термін.
Але нумо таки про кожного за порядком.
За східним гороскопом рік Жовтої Свині стартує 5 лютого 2019 року.

Овен Благополучний період. Вийде накопичити гроші на машину або квартиру, що вже додасть впевненості в майбутньому. Зустріч з другою половинкою трапиться раптово – в далекій подорожі. Ну а в кінці року, якщо захочеться, можна і весілля відгуляти.
Телець Уважніше поставтеся до всього, за що вирішили взятися. Необачність призведе до помилок, виправляти які доведеться наодинці. Близькі люди будуть часто ображатися на Тельця за те, що він постійно зайнятий роботою. Натомість ситуація з фінансами буде стабільною. Хіба це не реабілітує вас в очах родичів?
Близнята Рік обіцяє не тільки прекрасну ситуацію в робочій і особистій сферах, а й визнання. Особливо, якщо без остраху реалізовувати свої таланти і впевнено йти до мети. Влітку вирушайте в подорож за кордон, у гори або на море. Ви зможете повноцінно відпочити і зустріти цікавих людей.
Рак Попереду клопіткий період, коли доведеться розриватися між домом, роботою і турботами про родичів. Але вам все до снаги, якщо не звертати уваги на дрібні негаразди. Недовірливий за вдачею Рак стане в рік Свині впевненішим, тому не упустить шансу влаштувати особисте життя.
Лев Очікуйте на високі перспективи в професійній сфері. Ви обіймете гідну посаду, тому з фінансами, досягненням цілей і становищем у суспільстві проблем не буде. Рік Свині виявиться неоднозначним у плані любові. З кимось доведеться розлучитися, а когось, навпаки, розглянути в ролі супутника життя.
Діва Будьте більш активними і досягнете всього, про що мріяли. Імовірний службовий роман, який призведе до серйозних стосунків. Треба подбати про здоров’я. Можливі купівля нерухомості й капітальний ремонт житла.
Терези 2019-й передбачає опанування нової професії, кар’єрне зростання і виявлення талантів у комерційній сфері. Головне – не забувайте про відпочинок і розваги в колі друзів. Для того щоб здоров’я було на найвищому рівні, слід кидати курити і починати харчуватися правильно. Можлива несподівана зустріч з коханою людиною. А відтак – створення сім’ї.
Скорпіон Треба акуратно ставитися до роботи і бути корект­ними у спілкуванні з тими, хто вас оточує. Ви занадто необачні й темпераментні, а тому гальмуєте своє просування кар’єрною драбиною. Жінкам-Скорпіонам пощастить у коханні. Ви навіть ризикнете й вирішите поїхати за обранцем в інше місто на ПМП.
Стрілець Рік передбачає багато новин, яскравих подій і незабутніх зустрічей. Якщо опинитеся в епіцентрі всього, що діється навколо, то точно досягнете бажаних цілей. Вам пощастить у грошах, ділових контактах і любові, що вже унікальний випадок. Голов­не – частіше «вмикати» розумний підхід, а не йти на повідку в емоцій.
Козеріг Рік передбачає низку таких знаменних подій в житті, що встигнути все осмислити і виконати забракне часу. Але ви особистість серйозна і наполеглива, тому зможете подолати труднощі на шляху до успіху. Щоб зберегти в нормі психічне здоров’я, треба не брати все, що відбувається, близько до серця.
Водолій Рік обіцяє прекрасні стосунки з близькими людьми за умови, що ви станете м’якшими і лояльнішими. Не намагайтеся весь світ підім’яти під себе, навіть якщо перед очима – глобальні плани і яскраві перспективи. Фінансовий стан буде повністю залежати від працьовитості й практичності. Економія допоможе накопичити потрібну суму.
Риби Треба відшукати в собі ті таланти, які до цього часу «спали». Тоді ви зможете відкрити свій бізнес, а також виявити себе у творчості. Доленосне знайомство по-справжньому ощасливить Риб, адже новий обранець повністю відповідає їхньому ідеалу. Будьте обережними із застудами, інакше ускладнення виявиться серйозним.

Східний гороскоп

Собака Продуктивний період, коли можна поїхати працювати за кордон або відкрити свій бізнес. Фінансове становище буде стабільним, якщо відкладати гроші й бути економним. Усе вдасться реа­лізувати, якщо не нехтувати допомогою друзів.
Бик Треба контролювати свої слова і дії, щоб не зіпсувати стосунки з близькими людьми. Частіше звертайтеся по пораду до друзів. 2019 рік обіцяє щастя в сімейному житті. Можливий несподіваний переїзд в інше місто або країну, що відкриє для вас нові перспективи в роботі.
Дракон Не розгубіть оптимізму і самовладання навіть у найкритичніших ситуаціях. Їх буде небагато, але чорних смуг у житті все-таки уникнути не вийде. Якщо вдало вкладете гроші або інвестуєте в нові проекти, то будете у виграші, а також вдасться примножити капітал.
Кролик (Кіт) Мо­же зав’яза­тися таке взаємовигідне знайомство, що зміцнить ваше матеріальне становище до кінця грудня. У пріоритеті має бути здоров’я, яке підірветься, якщо одягатися не за погодою і нехтувати заходами профілактики. Сімейним варто бути чуйнішими, аби уникнути конфліктів і розлучення.
Щур Метушливий період. Доведеться виправляти колишні помилки й підраховувати кожну копійку. А от особисте життя складеться вдало. Щоб зміцнити психічний стан, потрібно взятися за духовні практики.
Тигр Чудовий час, коли всі сфери життя будуть ознаменовані удачею і благополуччям. Очікується багато подорожей, цікавих зустрічей і нова робота. Хтось вирішить докорінно змінити професію. Ситуація з грошима може виявитися критичною, але не втрачайте впевненості в своїх силах і талантах.
Півень Доведеться докласти максимум зусиль і кипучої енергії, щоб домогтися успіху в різних сферах життя. Головне – не лінуватися й не хвалитися завчасно своїми заслугами. Улітку варто поїхати в санаторій або до моря, щоб поправити здоров’я. Можлива зустріч із коханою людиною.
Кінь Треба ретельніше розглядати всі пропозиції щодо співпраці, щоб не бути обдуреним і всіма забутим. З родичами можливі конфлікти на ґрунті вашої постійної зайнятості. Якщо мало відпочиватимете, нервуватимете і харчуватиметесь на бігу, то вже навесні відчуєте проблеми зі здоров’ям.
Коза (Вівця) Рік відкриє низку перспектив у роботі. Можна не тільки зробити кар’єру на новому терені, але й стати керівником великої фірми. Ви навіть фінансове становище поліпшите, що дозволить здійснити великі придбання. Можливий службовий роман з продовженням. Поводьтеся розумно, не живіть лише емоціями.
Змія Насичений і плідний рік. Головне – бути на позитивній хвилі, а також частіше прислухатися до своєї інтуїції. Можливо, варто змінити образ, щоб привернути до себе увагу протилежної статі. Рік обіцяє міцне здоров’я, якщо ви не нехтуватимете спортом і будете харчуватися за режимом. Можливий переїзд в інше місто.
Мавпа Рік обіцяє вигідні творчі проекти, стабільність у грошах і зустріч з другою половинкою. Не сподівайтеся, що все це прийде одночасно. Доведеться ретельно потрудитися над своїми професійними навичками.
Кабан (Свиня) Зможете просунути особистий бізнес до закордонних масштабів. Навіть конкуренти вас не налякають, адже маєте в запасі купу геніальних ідей щодо їх ліквідації. У 2019-му не відмовляйте у фінансовій допомозі близьким людям. Добро повертається добром – пам’ятайте про це.

«ЛВ» №11-2 2018р.