Юні лісівники Вінниччини охороняють птахів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

44 учнівських лісництва, які діють на базі державних підприємств лісового господарства Вінниччини, включилися у Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів-2017», який оголошено Київським еколого — культурним центром і ВЕО «Жива планета».

Майже 6 тисяч членів учнівських лісництв при допомозі лісівників, педагогів вчаться облаштовувати місця гніздування птахів. Будиночки для птахів змайструються і будуть розвішуватися для білих лелек, синиць, шпаків, горихвісток, мухоловок, сов. сичів, горобців та інших птахів, а також для кажанів.

Одночасно в учнівських лісництвах проходить операція «Годівничка». Холодна зима все сховала під снігову ковдру, нічим поживитися птахам, які залишилися зимувати у нашій місцевості. Юні лісівники Сумівської школи Бершадського району допомагають птахам, оголосили конкурс на кращу годівничку. До роботи дружно взялися всі: від наймолодших – до випускників. Допомагали татусі, дідусі, майстрували пташині їдальні сім’ями.

«Приємно вражені тим, що байдужих серед дітей та дорослих не було. Виготовлено 32 годівниці, розвішано в шкільному саду, на території школи, с. Сумівка, в Сумівському лісництві», — підкреслює Гуз Галина Миколаївна, директор Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці отримали грамоти, а всі учасники – подяки.

Замилуєшся на мить, коли бачиш,як веселі синички, жваві горобці, довгодзьобі дятли, сварливі сойки смакують зерном, хлібом. Члени учнівських лісництв охороні птахів приділяють постійну увагу. Санітарів лісу треба шанувати і берегти. Ця акція — добрий приклад спільної роботи лісівників, батьків, педагогів і дітей.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ