Як зустріти Новий рік?

Як стверджують астрологи, щоб удача усміхнулася наступного року, потрібно максимально сподобатися символу китайського календаря. Тому нас так цікавить, як правильно зустрічати рік Свині, а також яких правил слід дотримуватися.

Оздоблення житла
Господиня року належить до сільських жителів, тож буде доречно зустріти її у звичній для неї обстановці. Житло можна декорувати в стилі кантрі. Йому властива наявність предметів ручної роботи. На столі можуть бути глиняний або керамічний посуд, вази і кошики з лози, дерев’яні ложки, хлібниці тощо. Дуже часто Свиня асоціюється з фінансовим успіхом. Недарма в багатьох країнах у вигляді цієї тварини роблять скарбнички. Тож вона не буде проти, якщо ви зустрінете Новий рік з розмахом. Можливо, у стилі бароко з достатньою кількістю золота. Сподобається Свинці і стильний інтер’єр в синьому тоні.
На столі може бути будь-що, окрім свинини. І всього цього має бути багато.
як прикрасити ялинку?
В етнічному стилі: замість звичних іграшок на ялинці розміщують шишки, жолуді, ягоди, іграшки з лози і дрібних гілочок, а також гірлянди зі шматочків цитрусових і квітів.
У сільському стилі: як прикраси використовують іграшки, зроблені власноруч: в’язані кулі, іграшки з тіста, печива, дерева, гірлянди з сушених фруктів, шитих дрібничок тощо.
У класичному стилі: в цьому випадку застосовують звичайні іграшки, які розміщують в різному порядку. Як гірлянди використовують звичайні електричні лампочки або мішуру з фольги.
Кольорове рішення – жовте та синє.
Розташування ялинки в будинку має також важливе значення. Згідно з фен-шуй, її потрібно розміщувати залежно від цілей, які ви ставите перед собою на майбутній період. Оптимальним варіантом є південна частина приміщення. У цьому випадку можна розраховувати на сприятливий перебіг подій в наступному році.

«ЛВ» №11-12 2018р.