Із візитом до Швеції

Делегація Тернопільського ОУЛМГ перебувала у Швеції, аби ознайомитися з передовим досвідом шведських колег із вирощування садивного матеріалу лісових порід із закритою кореневою системою та в подальшому мати можливість запровадити автоматизовану систему вирощування садивного матеріалу на території Скала-Подільського лісництва ДП «Чортківський лісгосп».

Тернопільська лісівнича делегація під керівництвом начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Яремка, за участі головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів управління Надії Козацької, директора державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Василя Фреяка та лісничого Скала-Подільського лісництва цього підприємства Володимира Гайовського побувала в головному офісі шведської компанії BCC.
Найбільше лісівників Тернопільщини зацікавило обладнання з підготовки насіння та вирощування садивного матеріалу із ЗКС, розроблене ВСС.
Ознайомлення з сучасними технологіями вирощування садивного матеріалу з ЗКС компанії ВСС здійснюють її менеджер з маркетингу Андреас Бернер та бізнес-координатор Евалдас Блажевічюс.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

ЛВ, №1-2, 2019р.