2018 – Рiк Собаки!


Як зустрічати, чого чекати? Ми можемо по-різному ставитися до подібних прикмет, але все ж інколи цікавимося ними і… намагаємося дотримуватися. Про всяк випадок.
Є дні, які задають тенденцію тривалим часовим відрізкам у майбутньому. Тридцять перше грудня – один із таких.
Що ж треба знати, аби правильно запрограмувати прийдешній рік?
А також, які прикмети розкажуть, що відбуватиметься у майбутньому?
2018-й – Рік Жовтої Земляної Собаки. Що ж вона принесе нам?
Отож, 2018-й виявиться дуже щасливим і благополучним, якщо: увечері 31 грудня або вранці 1 січня до будинку приб’ється собака; під час бою курантів почується собачий гавкіт; морозний візерунок на вікнах застигне у вигляді силуету собаки або його морди; уві сні в новорічну ніч привидиться щеня; 1 січня вас розбудить собачий гавкіт.
Також під час святкування Нового року потрібно всіляко балувати собак, – як своїх, так і бродячих. Пригощати смаколиками, гладити і ні в чому не обмежувати.
Крім «собачих забобонів», всіляке благополуччя обіцяють і деякі інші прикмети. Наприклад, на щастя: першим у новому році зустріти чоловіка, а не жінку; знайти у себе в страві випадкову кісточку (особливо, якщо їжа солодка); отримати подарунок від незнайомої людини; випадково розбити келих або інший посуд.
Якщо ви незрозуміло чому відчуваєте піднесення і маєте веселий настрій, – знайте: ви інтуїтивно розумієте, що наступного року вас чекає щось хороше і ви радієте на підсвідомому рівні, – вже заздалегідь.
Той, хто буде багато посміхатися і сміятися в новорічну ніч, радісно проживе і наступні дванадцять місяців; якщо всю святкову ніч буде горіти справжній вогонь (камін, свічки, багаття у дворі), то найближчий рік подарує масу приємних і теплих моментів; якщо за столом чхають, то рік пройде благополучно (а чоловіки можуть підрахувати – скільки разів вони чхнули, стільки дівочих сердець буде підкорено ними); випадково забруднений за святковим столом одяг віщує позитивні зміни протягом найближчого року; порізатися ножем під час приготування святкової вечері – до величезних грошей; хоча б потроху спробувати всі страви, що подаються на стіл, – до ситого і насиченого життя; з’їсти щось пересолене – до раптової любові; подавитися за новорічним столом – до хорошої роботи або переїзду; знайти тридцять першого грудня блискучу монетку – до удачі; отримати на голову «порцію» снігу з гілки – до дуже приємних новин; помилитися телефонним номером у новорічну ніч і привітати незнайомця – до несподіваних зустрічей, які приведуть до міцних дружніх або романтичних стосунків.
У святкову ніч можна дізнатися, чи в наступному році сім’я стане більшою мінімум на одну людину. Є основні прикмети, що вказують на поповнення: 3 розбиті іграшки (які впали з ялинки, або які впустили, вбираючи зелену красуню); отримані в подарунок речі, які могли б сподобатися дитині (феєрверки, іграшки, кумедні картини, стрічки, дзвіночки і т. д); випадково знайшли свої дитячі «скарби» (наклейки, фантики, значки і т. д.); несподівано прийшли на свято гості з маленькою дитиною.
Що ж вдягнути на святкування, щоб привернути удачу?
Грамотно підібраний наряд дуже важливий, адже дозволяє людині налаштуватися на енергію року і увійти з нею в резонанс. Отож, слід одягнутися в жовте, бежеве, золотисте, коричневе, оливкове.
Бажано, щоб одяг був новим і не надто помітним. Віддавати перевагу рекомендується натуральним тканинам: Собака – покровитель практичності і цінує добротне та приємне на дотик вбрання. У той же час символ року волелюбний і не терпить обмежень. Тому прикмети радять хоча б на одну ніч забути про: краватки і метелики; ланцюжки і кольє; пояси і ремені; будь-які громіздкі і надто дорогі прикраси (особливо з великими каменями).
А щоб підвищити свої шанси на хороший рік, рекомендується покласти в кишеню одягу який-небудь невеликий талісман (наприклад, звичайну монетку, заговорену такими словами: «На щастя кладу, щастя вранці знайду – не на день, а на рік».
А ще варто пам’ятати прості правила.
Зустріти Новий рік у старому одязі – до проблем із грошима.
Надто бідний святковий стіл – до злиднів.
Сваритися в новорічну ніч – до конфліктів.
Винести сміття в переддень свята – до бідності.
Нудьгувати на Новий рік – до туги, зневіри і депресії.
Давати в борг (як гроші, так і предмети побуту) – до втрати щастя.
Повертати борги під час святкування – до постійної нестачі фінансів.
Працювати в новорічну ніч – до важкої праці.
Програти на свято в карти або іншу азартну гру – до невдач у всіх справах.
А взагалі, головна прикмета Нового року: як свято зустрінеш, так і пройдуть найближчі дванадцять місяців. Тому рекомендується відпустити проблеми, забути про неприємності і провести новорічну ніч у гарному настрої і з позитивними емоціями. Найчастіше цього достатньо, щоб першого січня ступити на легкий і вдалий шлях.
ЛВ №11-12 2017