Буковинські Карпати – як Аппалачі!

31 березня на базі ДП «Берегометське ЛМГ» відбувся інформаційний семінар для працівників лісового господарства Чернівецької області. 
Про те, як використовують рекреаційний потенціал лісів та розвивають туризм в Америці, розповідали спеціаліст відділу Федеральної служби лісів США Шейла Слемп та експерт Лісової служби США з питань рекреації на лісових територіях Ліз Клоуз.
Пані Ліз та Шейла зазначили, що в США активно розвивають лісове господарство, лісопереробку та лісовий туризм. Велику увагу приділяють останньому, що дозволяє налагоджувати контакт із громадою. У цілому, в Америці практикують різнопланове використання лісових ресурсів:
– Нашій службі – трохи більше ста років. І коли ми починали, то займалися тільки заготівлею лісу, що і робимо дотепер. Однак ми змінили пріоритети, і зараз наша основна мета – це багатофункціональне і багатоцільове використання лісових ресурсів. Зараз у нас в управлінні – близько 150 об’єктів національних лісів і 20 степів, – зазначила спеціаліст відділу Федеральної служби лісів  США Шейла Слемп і додала: – Я хочу передати вітання всім українським лісівникам від керівника лісової служби США. Він дуже радий, що ми маємо можливість співпрацювати з Україною.
Після ознайомлення з рекреаційним та туристичним потенціалом лісів Чернівеччини американки дійшли висновку, що в Україні є не менша, ніж у США, можливість для надання якісних туристичних послуг. А Шейла, яка родом зі штату Вірджинія, порівняла за красою Буковинські Карпати з горами Аппалачі.
Аліна АГОПШУК
Фото автора