Кіровоград. Людина і ліс. Підсумки конкурсу

людина і лісТретього червня отримали вітання від кіровоградських лісівників переможці другого етапу щорічних обласних конкурсів на кращий дитячий твір та малюнок на тему «Людина та ліс», — повідомляє  прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ.

Цьогоріч на рівні державних лісогосподарських підприємств гідно боролися за вихід у фінал 560 учнів, які намалювали 404 малюнки і написали 156 творів.

За рішенням організаторів — обласного управління лісового та мисливського господарства та обласної ради Товариства лісівників переможцями другого етапу конкурсу в номінації «Кращий твір» стали Довженко Євгенія – учениця 6 класу Богданівської загальноосвітньої школи (перше місце), Кирдан Лілія – учениця 5 класу Іванівської ЗОШ (друге місце) і Штундер Ірина — учениця 5 класу Компаніївської ЗОШ №1  (третє місце).

У номінації «Кращий малюнок» кращою визнано роботу Безкровної Ярослави — учениці 2 класу Компаніївської ЗОШ № 1. За друге місце отримала нагороду Данілова Ірина — учениця 4 класу Староосотської ЗОШ. У трійці лідерів також Рядова Марія — учениця 4 класу Павлиської ЗОШ.

Авторам кращих робіт, присвячених ролі лісів у житті людини, вручено цінні подарунки. Іншим учасникам другого етапу конкурсу дістались заохочувальні призи й подяки.

Начальник управління Наталія Ревенко привітала переможців і подякувала усім юним шанувальникам лісу за любов, якою пронизані роботи дітей.