Квітковий гороскоп

(Продовження.

Початок у попередньому номері)

22.05-31.05 – Ромашка

romashka-3Справжні Близнюки (за аналогією) – традиційна непостійність у стосунках – «любить-не любить». Таку людину важко зрозуміти, попри те, що вона має багато привабливих рис. Але її приємна зовнішність оманлива.

01.06-11.06 – Дзвіночок

Як не дивно – консерватор і скептик. Його лякають і шокують будь-які зміни. Дзвіночки знаходять порятунок у сімейних цінностях, які завжди незмінні: міцний шлюб і затишний дім. Краще й зручніше для таких консерваторів – подорожувати потягом.

12.06-21.06 – Маргаритка

Зовсім не схожа на Близнюків – не вирізняється сміливістю й романтизмом. Спокійна, домашня, не ходить на дискотеки, добре вчиться – це все про Маргаритку. Вона ще домувальниця, перестрахувальниця. Через надмірну обережність її цілком можна назвати боягузкою.

22.06-01.07 – Тюльпан

Якщо ви чоловік, то неодмінно – донжуан. Такому – море по коліна. А жінка – дуже енергійна й зарозуміла. Повірте, багато сил треба докласти, щоб добитися її прихильності. У таких дам, як правило, нещасливі чоловіки.

02.07-12.07 – Латаття

У цій квітці, як і в людини, зібрані майже всі стихії – вода, земля, повітря. Це породжує вельми різнобічну натуру, яка в будь-якому місці і в будь-який час почувається у своїй тарілці. І невеликі перешкоди, що виникають на життєвій дорозі, така людина легко переборює.

13.07-23.07 – Фіалка

Ці люди своєю витонченістю й ніжністю привертають до себе загальну увагу. Ця квітка зазвичай ховається в тіні, люди – відповідно. Але вони завжди готові вийти «на люди» і взяти те, що їм належить. Ця квітка відповідає Ракові, а це дуже наполегливий знак.

24.07-02.08 – Шипшина

Гарна й колюча рослина. Як кажуть, голими руками не візьмеш. Тобто, щоб впливати на таку людину, треба самому «одягнути рукавиці» – бути готовим до контрудару. Хоча, якщо придивитися, то колючки – це захист. Не більше. Всередині це – слабка і вразлива істота. Не важко зрозуміти принцип: найкращий захист – напад.

03.08-12.08 – Соняшник

Дуже яскрава й велика квітка – у прямому й переносному значенні. Така ж і людина – висока, статурна, помітна. Їй неважко знайти своє місце під сонцем. І вона, звісно ж, багато чого досягає, принаймні, їй надано великі можливості й передумови. А успіхи її зовсім не засліплюють.

Підготувала Анна КРАВЕЦЬ

(Продовження  у наступному номері)