Луганщина. Через обстріли бойовиків згорілопонад 20 га лісу

 У понеділок (8 червня) близько 12 години  в лісових насадженнях Щастинського лісництва державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» Луганського облуправління в результаті бойових дій поблизу блокпоста виникла лісова пожежа на площі близько 5 га, — повідомляє відділ охорони і захисту лісу Держлісагентства.

Відомча пожежна охорона лісогосподарського підприємства і територіальні пожежно-рятувальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій до ліквідації пожежі не були допущені Збройними Силами України через небезпеку підриву на вибухонебезпечних предметах, а також через обстріли території бойовиками «ЛНР».

За інформацією військових на ділянці лісу встановлені мінні поля, є нерозірвані снаряди.  В можливі для гасіння пожежі місця стягнуто 2 пожежні машини  лісового господарства, 1 машина ДСНС, трактор лісництва з плугом. На під’їзді ще додаткова техніка підприємства та  ДСНС. О 17:00 пожежу вдалося локалізувати на площі 7 га.

В цей же час, при блокуванні Збройними Силами України диверсійно-розвідувальної групи бойовиків «ЛНР», в лісових масивах Гречишкинського лісництва державного підприємства «Новоайдарське лісомисливське господарство» одночасно виникло 8 осередків  лісової пожежі. До їх ліквідації відомча пожежна охорона підприємства змогла приступити лише після закінчення бою. Але під час локалізації пожежі шляхом розорення мінералізованої смуги, трактор здійснив наїзд на вибуховий пристрій, на щастя обійшлось без людських жертв. Для ліквідації пожежі направлено 3 пожежні автомобілі, трактор з плугом, трактор з ємкістю для підвозу води. Люди і техніка після вибуху знаходяться на межі лісового масиву, так як в`їзд до місця пожежі заблоковано у зв`язку з ліквідацією диверсійно-розвідувальної групи бойовиків «ЛНР» і розмінування. Площа пожежі станом на 9 червня складає понад 20 га.