Полювання цього літа можуть взагалі відмінити

полювання (2)

 

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив керівництву обласних державних адміністрацій ввести додаткові заходи контролю на період пожежонебезпечної ситуації і заборонити полювання.

Як повідомили УНІАН у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, про це він заявив сьогодні на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Глава уряду нагадав, що згідно з чинним законодавством, обмеження полювання здійснюється рішеннями відповідних місцевих органів влади, і попросив главу ДСНС надати повний список областей, де необхідно обмежити переміщення осіб і відповідним чином призупинити полювання.

«Оформити це рішення як рішення Державної комісії з надзвичайних ситуацій», — доручив Яценюк.

Також прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення роботи з населенням. «Треба зібрати сільських голів, і щоб людям просто пояснювали. Палять траву — вогонь пішов далі на торфовище. Торфовище загорівся — і знову горять ліси. Ми відправляємо літаки », — зазначив Яценюк.

«Тому це стосується всіх областей. Після засідання нашої комісії ви збираєте свої регіональні комісії. Туди запрошуєте керівників міст і голів сільських рад. Робота безпосередньо з людьми », — підкреслив глава уряду, звертаючись до голів ОДА.

Як повідомляв УНІАН, Яценюк доручив Міністерству внутрішніх справ додатково на кілька тижнів, поки триває високий температурний режим, відправити додаткові сили МВС і Нацгвардії для охорони і контролю за зоною відчуження.