Про нас

ПРО НАС

ТзОВ «Лісовий вісник» це:

Всеукраїнський журнал «Лісовий вісник»

— інтернет-видання ЛВ

— видавнича справа (виготовлення буклетів, брошур, календарів, книг…),

— розробка та виготовлення банерів, постерів, плакатів…,

— виготовлення фото та відео-роликів (рекламних та іміджевих проектів),

— піар-просування у ЗМІ,

— реклама на TV,

— надання інформаційних послуг

та інше.

Серед робіт ТзОВ — книга «Волинському мисливцю і не тільки…», фотоальбом «Краса волинського лісу», безліч буклетів на природничу та екологічну тематику, календарі, агітки, постери.

ТзОВ «Лісовий вісник» видає  Всеукраїнський журнал «ЛВ» (друковане та інтернет видання). Висвітлюються досягнення і проблеми галузі лісового та мисливського господарства, надається інформація про стан навколишнього природного середовища, публікуються всеукраїнські та міжнародні новини, розповіді про цікавих людей, мисливство, рибальство, а також факти з життя тварин, рослин, птахів, мальовничі, не відомі нам куточки України та світу. Журнал спрямований на вимогливого та допитливого читача. Тих, хто любить природу, любить подорожувати і реально оцінювати світ. «Лісовий вісник» тісно співпрацює з Агентством лісових ресурсів України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Регіональною дирекцією державних лісів у Любліні, журналом «Las polski» (Варшава), Українським товариством лісівників, Українським товариством мисливців та рибалок . Серед дописувачів «Лісового вісника» – знані журналісти України, Польщі, Білорусі, літератори та історики, екологи, науковці, працівники природоохоронних служб та мисливствознавці.

Замовити рекламу у друкованому чи інтернет-виданні ЛВ, інформаційні та інші послуги у «Лісового вісника» можна зателефонувавши за тел.: 067 332 64 60.  А також, написавши нам листа на електронну адресу: lis.gurnal@gmail.com 

Ми переконані, що співпраця з «Лісовим вісником» стане стимулом для розвитку вашого бізнесу та запорукою гарного настрою за будь-яких обставин.

Слідкуймо за диханням природи разом,

змінюймо світ на краще!

P.S. «Редакція «ЛВ» не завжди поділяє думку дописувачів і не відповідає за достовірність поданих даних.