Стає спекотно. Горить ліс!

лісова пожжа

20 травня на Миколаївщині видалася ясна, суха та вітряна погода. Як наслідок виникло відразу два загоряння у лісових масивах області.

Як повідомляє прес-служба Миколаївського ОУЛМГ, перше загоряння лісової підстилки зафіксували в урочищі «Бузькі хутори» Прибузького лісництва «Вознесенське лісове господарство». Силами лісової охорони та за допомогою місцевого населення о 14.35 год. пожежа була успішно ліквідована. Площа пройдена низовим вогнем склала 0,04 га.

Друга пожежа, яка виникла на території урочища «Лимани» Миколаївського лісництва ДП «Миколаївське ЛГ», виявилася значно більшою. Для її локалізації знадобилося більше часу і ресурсу.

Так, силами лісової охорони, ГУ ДСНС України у Миколаївській області із залученням пожежної дружини Миколаївського глиноземного заводу та місцевої пожежної команди Галицинівської сільської ради пожежу успішно ліквідовано о 15.05 год. Площа пройдена вогнем склала 0,8 га, в тому числі 0,05 пройдено верховою пожежею. Причина пожеж — необережне поводження населення з вогнем.

Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства вкотре звертається до жителів та гостей області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах Миколаївщини. Просить не розпалювати вогнищ, не кидати недопалки та сміття, яке може стати причиною пожежі, не заїжджати на територію лісу на автотранспорті.

Пам’ятайте, що один необачний крок може вщент знищити гектари рукотворних лісових масивів області. Якщо ви стали свідком пожежі негайно повідомте про це службу 101 чи державну лісову охорону. Таким чином Ви допоможете лісівникам не допустити великих займань.