Тернопільщина. Область приймає чемпіонат світу з риболовлі

images (1)

Заходи щодо підготовки до проведення чемпіонату світу з риболовного спорту обговорили 4 вересня під час робочої зустрічі заступника голови – керівника апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктора Шумади та директора департаменту сім’ї, молоді, спорту та фізичної культури ОДА Віктора Мацикура з директором федерації риболовного спорту України Віталієм Левченком та почесним президентом Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Любомиром Шимківим.

Чемпіонат світу з підльодного лову відбудеться на акваторії Тернопільського ставу у лютому 2016 року. На даний час в облдержадміністрації створили оргкомітет, який працює над забезпеченням ефективного проведення міжнародних змагань, повідомляє прес-служба ТОДА.

«Участь у чемпіонаті візьмуть представники 15 країн, серед яких США, Фінляндія, Білорусія. Це чудова можливість популяризувати наш край та продемонструвати позитивний туристичний клімат, — зазначив Віктор Шумада. – Особливу увагу слід приділити заходам безпеки, залучивши до підготовки обласні управління ДСНС та МВС».

Це не єдиний запланований чемпіонат з риболовного спорту, який проведуть в Тернополі у 2016-2017 роках.  Також у планах у 2017 році провести чемпіонат світу з лову на фідерну снасть.

До слова, директор федерації риболовного спорту України Віталій Левченко перебуває з візитом у Тернополі напередодні проведення змагань з  лову риби фідером. Вони відбудуться 5-6 вересня на Тернопільському веслувальному каналі.