Тернопільщина. Лісова галузь області представлена на міжнародній виставці

Тернопільська лісова галузь представлена на міжнародній виставці

9 жовтня державні підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства представили лісову галузь Тернопільщини на виставці, яка відбулася в рамках виїзного засідання Міжнародного трейд-клубу.
  Засідання Міжнародного трейд-клубу є заходом загальнодержавного рівня, адже ця організація об’єднує торгівельно-економічних радників 60 посольств в Україні. Тож участь у даному заході є вагомою для підприємств, які бажають отримати іноземні інвестиції для подальшого розвитку підприємства чи всієї галузі та отримати доступ до європейських ринків збуту своєї продукції.
Участь у виставці всього взяли 60 різногалузевих підприємств області, які представляли економічний, туристичний та культурний потенціал і делегації 12 країн (Чехії, Словацької Республіки, Литви, Аргентини, Румунії, Ізраїлю, Канади, Польщі тощо).
Стенд лісової галузі Тернопільщини вирізнявся з-поміж інших тим, що представив Тернопільщину одразу з чотирьох сторін, які можна і треба розвивати – економічна, культурна, туристична й екологічна. Керівництво облдержадміністрації, відвідавши стенд лісової галузі, було вражене представленою лісовою продукцією – різноманітним асортиментом декоративного садивного матеріалу з Тернопільського лісництва ДП «Тернопільське лісове господарство», а також пообіцяло підтримати у вирішенні питань діяльності лісової галузі Тернопільщини , зокрема посприяти виділенню земель для посадки нових лісів.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ