Вітальна адреса до Дня працівника лісу

0000

Прийміть найщиріші вітання

із Днем працівника лісу

від редакції Всеукраїнського журналу «Лісовий вісник»!

Шановні лісівники, вітаємо Вас із професійним святом. Бажаємо стабільності, втіхи від роботи, поваги від людей, миру в країні, злагоди в домівках.

Лысова галузь була і залишається однією із найважливіших. Тут йдеться і про економічні, і про екологічні, і про моральні показники. Ліс завжди був для людства прихистком, опорою, фундаментом для життя  та майбутнього.

Сьогодні наша держава проходить нелегкий шлях. Шлях становлення європейськості. Ми багато втратили. Але й багато здобули. Насамперед, впевненість у собі, розуміння з ким маємо справу. Впевнена, лісівники відновлять довіру до себе у суспільстві, реформування відбудуться ефективно, а  галузь стане самодостатньою та надалі служитиме на благо Батьківщини.

«Лісовий вісник» також відбувся завдяки любові до природи, поваги до людей, які  своєю відданою працею примножують багатства краю.

Завдяки нашій спільній роботі пересічні громадяни дізнаються про нелегку працю лісівників більше. Але скільки б журналісти не говорили про вагомість лісівничої професії, скільки б не було написано статей, оповідань, книг, врешті-решт, слово поета, прозаїка, журналіста не може передати всю величність професії лісівника. Адже Ваша скромна праця створює щастя наступних поколінь.

Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий осінній день найщиріші слова вітання зі святом. Нехай він для Вас буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Із повагою головний редактор «ЛВ» Оксана Чурило